راهنمای املاک مشهد

مشاوره خرید مجتمع تجاری اقامتی صدر مشهد

یکی از بزرگ ترین شهر های توریستی و زائر پذیر در ایران مشهد است که به همین دلیل باید تمامی امکانات مسافر مانند مراکز اقامتی، تفریحی و گردشگری به خوبی برای کسانی که به این شهر می آیند آماده شود. یکی دیگر از عواملی که باعث جذب توریست بیشتر می شد مراکز خرید است. مجتمع تجاری صدر یکی از پاساژ های بسیار معروف مشهد است که در ادامه بحث برج های مشهد درباره آن بیشتر صحبت کرده و با این مرکز خرید آشنا خواهیم شد. پس با مشهد املاک همراه باشید تا با بلند ترین ساختمان ها در مشهد آشنا شوید.

مجتمع تجاری صدر در کجا قرار دارد؟

مجتمع تجاری صدر در کجا قرار دارد؟

نزدیک به حرم امام رضا (ع) هتل ها و مراکز اقامتی بسیاری وجود دارند تا زائرانی که به مشهد تشرف پیدا می کنند با اقامت در هتل های اطراف حرم به راحتی بتوانند از مراکز خرید در همان جا استفاده کنند و راه زیادی را به داخل شهر طی نکنند.

یکی از این خیابان ها که نزدیک به حرم قرار دارد 17 شهریور است و مجتمع تجاری صدر در این خیابان واقع شده است. آدرس دقیق این مجتمع حاشیه خیابان صدر است که یکی از مهم ترین مناطق نزدیک حرم است و به غیر از این مجتمع چندین مرکز خرید دیگر و هتل نیز در این خیابان قرار دارد.

البته بهتر است بگوییم مجتمع صدر دارای هتل هم هست و اگر در این هتل اقامت داشته باشید به راحتی می توانید از امکاناتی که در اختیار دارید استفاده کنید. راه های ارتباطی نیز برای این مجتمع بسیار راحت است. خط یک متروی مشهد و ایستگاه 17 شهریور بسیار به این مرکز نزدیک است و هم چنین با اتوبوس نیز می توان به آن رسید. پس کسانی هم که در مشهد زندگی می کنند می توانند به این مرکز خرید دسترسی داشته باشند و از آن خرید کنند.

تعداد طبقات مجتمع تجاری صدر چقدر است؟

مجتمع تجاری صدر برج نیست بلکه یک ساختمان 6 طبقه است که تعداد طبقات اجاری آن 6 است و به نظر می رسد که به اندازه 10 طبقه هم هتل داشته باشد. البته همکف این مجتمع بسیار بزرگ است و مساحت قسمت تجاری 51924 متر مربع است و مساحت کل ساختمان هم 108125 متر مربع است که فضای زیادی را به آن داده است.

سقف هتل از سقف مرکز خرید جدا است و به نوعی سقف مرکز خرید رستوران و ورودی هتل می شود. البته از هتل نیز ورودی هایی به داخل مرکز خرید فراهم شده است تا مسافران بتوانند به راحتی از اتاق خود برای خرید سوغاتی به طبقات پایین بروند. یکی از مشخصه های این مجتمع که آن را از بقیه ساختمان های اطراف متمایز می کند، وجود روف گاردن و رستوران روی سقف و ورودی هتل است.

نوع کاربری مجتمع تجاری صدر چگونه است؟

نوع کاربری مجتمع تجاری صدر چگونه است؟

مجتمع تجاری صدر همان طور که در بالا گفتیم یک مرکز اقامتی نیز است. این موضوع باعث شده است که تا کاربری این ساختمان اقامتی و تجاری باشد. البته ممکن است تعدادی از افراد در طول سال واحد های هتل این مجتمع را اجاره کرده و در آن زندگی کنند که در این صورت به مسکونی تبدیل می شود.

اما با این حال به دلیل وجود واحد های تجاری زیادی که در این ساختمان وجود دارد کاربری این ساختمان تجاری در نظر گرفته می شود. برای اطلاعات بیشتر درباره کاربری این برج می توانید از مشاور املاک مشهد املاک مشاوره و راهنمایی بگیرید.

این ساختمان در چه سالی ساخته شد؟

از اینکه این مجتمع دقیقا در چه سالی ساخت آن شروع شده و چه سالی به پایان رسیده است اطلاعات کاملی وجود ندارد و تا به حال ثبت نشده است با این حال به نظر می رسد این مجتمع در اواسط دهه 80 هجری شمسی پروژه آن کلید خورده باشد و در اواسط دهه 90 هم به پایان رسیده باشد.

با این حال بهتر است این مورد از افرادی که در این زمینه آگاهی کامل دارند مانند کارشناسان مجرب مشهد املاک سوال شود تا به جواب درست و کامل از این موضوع برسیم.

تصاویر مجتمع تجاری صدر را در کجا مشاهده کنیم؟

مجتمع تجاری صدر یکی از مراکز خرید بزرگ و مهم در نزدیک حرم مطهر است و به همین دلیل در سایت های معتبر که درباره این مراکز مطلب نوشته می شود، از این مجتمع نیز یاد شده است و عکس هایی از آن نیز به اشتراک گذاشته شده است تا مخاطب با آن آشنایی کامل را پیدا کند.

به همین دلیل برای دیدن عکس های این مرکز خرید و اقامتی می توان به این سایت ها مراجعه کرد. البته راه بهتر این است که به موتور جستجوی گوگل مراجعه کرد و در قسمت تصاویر نام این مجتمع را نوشت، سپس در قسمت نتایج می توانید تمامی عکس های موجود از مجتمع صدر را مشاهده کنید. هم چنین امکان ذخیره کردن عکس ها نیز وجود دارد تا دوباره نیازی به سرچ مجدد نداشته باشیم.

قیمت رهن و اجاره ملک در این ساختمان  چقدر است؟

قیمت رهن و اجاره ملک در این ساختمان  چقدر است؟

برای اینکه بتوانیم واحدی را در این مجتمع رهن یا اجاره کنیم نیاز داریم تا با قیمت آن آشنا باشیم. قیمت واحد ها در این ساختمان متفاوت است و وابسته به امکاناتی که دارند ممکن است کمتر یا بیشتر باشند. هم چنین متراژ هم روی این قیمت ها تاثیر گذار است.

بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر بهتر است تا از افراد آگاه در این زمینه کمک بگیرید. کارشناسان مشهد املاک در این زمینه می توانند به بهترین شکل راهنمایی و مشاوره را برای شما انجام دهند و شما را از قیمت رهن و اجاره در مشهد در مجتمع صدر آگاه کنند.

حداقل قیمت برای خرید ملک در مجتمع تجاری صدر چقدر می باشد؟

در مجتمع تجاری صدر واحد هایی وجود دارند که ممکن است بر اساس مشخصاتی که دارند، قیمت کمتری نسبت به بقیه داشته باشند. البته برای این واحد ها بیشتر متراژ کمتر در نظر گرفته می شود. با این حال برای به دست آوردن اطلاعات کامل درباره حداقل قیمت خرید در این مجتمع باید به افراد با تجربه یا مشاوران املاک در آن منطقه و یا دفتر مجتمع مراجعه کرد. البته کارشناسان مشهد املاک نیز می توانند به شما درباره قیمت های خرید و یا فروش در این مجتمع اطلاعات کاملی را ارائه دهند.

حداکثر قیمت برای خرید ملک در این برج چقدر می باشد؟

بر خلاف حداقل قیمت برای خرید واحد، املاکی در این مجتمع وجود دارند که ممکن است تمامی امکانات را داشته و متراژ بالاتری نسبت به بقیه داشته باشند. به همین دلیل حداکثر قیمت را دارا هستند. با این حال قبل از اینکه درباره خرید واحد در مجتمع تجاری صدر تصمیم بگیرید، بهتر است از یک فرد آگاه یا مشاور املاک در این زمینه سوال بپرسید. هم چنین می توانید از گروه مشاوران مشهد املاک نیز استفاده کرده و از آن ها راهنمایی های لازم را بخواهید.

تعداد کل واحد های مجتمع تجاری صدر چقدر است؟

تعداد کل واحد های مجتمع تجاری صدر چقدر است؟

همان طور که در بالا بیان کردیم مجتمع تجاری صدر تعداد 6 طبقه تجاری دارد که در این طبقات در مجموع 1332 واحد تجاری وجود دارد که در هر طبقه به نسبت های تقریبا مساوی تقسیم شده اند. این واحد ها به فروش لوازم و وسایلی مشغول هستند که معمولا برای همه مورد نیاز است و البته می توان سوغات مشهد را هم در بین آن ها مشاهده کرد. این واحد ها به گونه ای طراحی شده اند که فردی که برای خرید به این مجتمع آمده است به راحتی به همه آن ها دسترسی داشته باشد و بتواند خرید خوب را انجام دهد.

 حق شارژ ماهیانه در این برج چقدر می باشد؟

حق شارژ ماهیانه در این برج معمولا بالا است زیرا امکانات این برج نیز بالا بوده و افرادی که واحد هایی را خریداری و یا اجاره می کنند باید هزینه این امکانات را پرداخت کنند. با این حال می توان برای اطلاعات بیشتر درباره مبلغ شارژ ساختمان و محاسبه آن در این برج از کارشناسان مشهد املاک کمک گرفت این افراد با تخصصی که دارند می توانند بر اساس مشخصات این برج برای شما حق شارژ ماهیانه را حساب کنند.

مجتمع تجاری صدر چند پارکینگ اختصاصی دارد؟

با توجه به تعداد واحد های تجاری زیاد و جمعیت بالایی که به مجتمع تجاری صدر برای خرید مراجعه می کنند، باید جای پارک زیادی را برای ماشین ها در این مجتمع در نظر گرفت. به همین دلیل یک پارکینگ به همراه جای پارک 1000 اتومبیل برای آن در نظر گرفته شده است. با این حال اطلاعاتی از اینکه این جای پارک رایگان است یا خیر موجود نیست و به نظر می رسد ممکن است رایگان نباشد.

مجتمع تجاری صدر شامل چه امکاناتی می باشد؟

این مجتمع تمامی امکاناتی که یک مرکز خرید باید داشته باشد را برای خود گرده هم آورده است. مجتمع دارای 9 دستگاه آسانسور، 14 دستگاه پله برقی و رستوران به سبک روف گاردن و دیگر امکانات رفاهی است.

 چگونه برای خرید یا رهن و اجاره در مجتمع تجاری صدر اقدام کنیم؟

 چگونه برای خرید یا رهن و اجاره در مجتمع تجاری صدر اقدام کنیم؟

برای اینکه بخواهیم عملیات خرید یا رهن و اجاره را در مجتمع تجاری صدر انجام دهیم بعد از دیدن مجتمع و کسب اطلاعات کامل درباره آن بهترین کار این است که به دفتر آن مراجعه کنیم و خرید یا رهن و اجاره را در آن جا انجام دهیم. البته بهتر است قبل از آن با کارشناسان مشهد املاک در این زمینه مشورت کرده و اطلاعات بیشتر را کسب کنیم.

سوالات متداول

آیا مجتمع تجاری صدر هتل دارد؟

همان طور که در متن بیان کردیم این مجتمع دارای اقامتی تجاری است که دارای یک هتل مجهز نیز هست.

آیا این مجتمع تجاری نزدیک به حرم است؟

مجتمع تجاری صدر در خیابان 17 شهریور واقع شده است که به حرم امام رضا بسیار نزدیک است

آیا این مجتمع سرویس رفت و برگشت دارد؟

مجتمع تجاری صدر دارای سرویس رفت و برگشت نیز اما هتل آن این امکان را دارد تا مسافران را جابه جا کند.

2.7/5 - (3 امتیاز)

مژده بنکدار یزدی

نویسنده تخصصی و مشاور املاک در شهر مشهد هستم. از سال 1400 فعالیت خود را با سایت مشهد املاک آغاز کرده ام.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا