راهنمای املاک مشهد

خرید برج ونوس مشهد به همراه بررسی مشخصات و قیمت به روز

سالانه در شهر مشهد به دلیل نیاز شهروندان ساختمان های زیادی ساخته می شوند که امروزه بیشتر آن ها برج هستند. برج ها از دیر باز در مشهد ساخته می شدند و معمولا مجتمع هایی بودند که تعداد بسیار زیادی از ساکنین را در خود جای می دادند. یکی از برج های مشهد برج ونوس است که در ادامه این مطلب درباره آن صحبت کرده و بیشتر با این سازه و مشخصات آن آشنا خواهیم شد.

برج ونوس در کجا قرار دارد؟

برج ونوس در کجا قرار دارد؟

یکی از بزرگترین محله های مشهد که همه با آن آشنایی دارند، قاسم آباد یا شهرک غرب است. جمعیت این محله بسیار بالا است به همین دلیل زمانی که تب برج سازی در مشهد در روزهای اول خود بود یکی از بزرگترین برج ها در بلوار شاهد این منطقه ساخته شد.

در واقع برج ونوس یکی از بهترین برج های مشهد که به عنوان نگین قاسم آباد می درخشد. اینت برج کمی پایین تر از چهارراه ورزش در یکی از بهترین نقاط بلوار شاهد و در حاشیه آن قرار گرفته است و از نظر مسیر های ارتباطی هم شرایط عالی دارد.

جلوی برج یک ایستگاه اتوبوس است و خط هایی که از آن جا می گذرند می توانند افراد را به مسیر های ارتباطی مهم دیگر در مشهد برسانند. پایین برج یک هایپر مارکت بسیار بزرگ قرار گرفته است که ساکنین می توانند به راحتی مایحتاج روزانه خود را از آن جا تهیه کنند.

هم چنین وجود چهارراه ورزش و مغازه هایی که در آن جا قرار گرفته اند و فاصله کم آن ها با برج باعث می شود تا افراد تمام اقلام مورد نیاز برای زندگی را از این مکان تهیه کنند. در واقع این برج در بهترین شرایط برای زندگی قرار دارد و به همین خاطر از زمانی که افتتاح شده تا به امروز متقاضیان زیادی را برای خرید و یا رهن و اجاره داشته است.

تعداد طبقات برج ونوس چقدر است؟

برج ونوس یکی از برج های بلند و بلند ترین ساختمان ها در مشهد است که شما هنگام ورود به بلوار شاهد هم از همان ابتدا می توانید آن را مشاهده کنید. تعداد طبقات آن 14 طبقه است و ارتفاع برج بیش از 68 متر است. متراژ زمین این برج بالا است و به همین دلیل شما می توانید واحد های بزرگ 1، 2 و 3 خوابه را در این برج مشاهده کنید. در قسمت همکف برج فضای 800 متری هایپر مارکت قرار دارد که یکی از مشخصه های عالی آن است. طبقات برج نیز از بالای همکف محاسبه می شوند.

نوع کاربری برج ونوس چگونه است؟

نوع کاربری برج ونوس چگونه است؟

همان طور که در بالا بیان کردیم کاربری برج ونوس مشهد مسکونی است و یکی از اولین برج های مسکونی منطقه قاسم آباد بود که بسیار درخشید و توانست تعداد زیادی خانواده را در خود جای دهد و مکانی عالی را برای آن ها فراهم کند.

البته قسمتی از برج به عنوان تجاری یا اداری هم در نظر گرفته می شود اما به دلیل اینکه برج با هدف مسکونی ساخته شده است و بیشتر واحد های آن برای این استفاده طراحی شده اند، پس برج کاربری مسکونی می گیرد. برای اطلاعات بیشتر درباره این برج و کاربری آن می توانید از مشاوران مشهد املاک در این زمینه کمک گرفته و آگاهی لازم را دریافت کنید.

این ساختمان در چه سالی ساخته شد؟

این برج مسکونی یکی از قدیمی ترین ساختمان ها در مشهد است که به شکل برج های مدرن ساخته شده است. این بنا در سال 1392 ساخته شده است و از چند سال قبل پروژه زیر سازی و بتون ریزی آن انجام شده بود. مصالح، مواد و لوازم استفاده شده در این پروژه از نوع بسیار با کیفیت است و استحکام برج را نیز بالا برده است.

هم چنین بیشتر واحد های آن قبل از اینکه آماده شود پیش فروش شده بود که این موضوع نشان دهنده علاقه مردم به زندگی در یک برج مسکونی مدرن است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان آغاز به کار پروژه و قدمت ساختمان از متخصصان مشهد املاک در این زمینه سوال بپرسید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

تصاویر برج ونوس را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن تصاویر برج ونوس بهترین و اولین راه این است که به اینترنت مراجعه کنیم. معمولا سایت هایی وجود دارند که از برج های مسکونی، اداری و تجاری در شهر های مختلف مطالبی را ارائه می دهند. هم چنین این سایت ها برای اینکه مخاطب با این برج ها بیشتر آشنا شده و راحت تر با مطلب ارتباط برقرار کنند، عکس هایی را هم به اشتراک می گذارند.

شما می توانید با نوشتن نام برج ونوس در قسمت تصاویر گوگل به تمامی عکس های او در اینترنت دسترسی داشته باشید. البته بعضی از کانال ها و صفحات اجتماعی نیز وجود دارند که آن ها هم اطلاعاتی درباره این برج ها ارائه می دهند و عکس هایی نیز به اشتراک می گذارند. می توان نام این برج را در این رسانه های اجتماعی هم نوشت و عکس های آن را مشاهده کرد.

قیمت رهن و اجاره ملک در این ساختمان  چقدر است؟

قیمت رهن و اجاره ملک در این ساختمان  چقدر است؟

برای آگاهی از قیمت رهن و اجاره در مشهد بهتر است ابتدا شرایط واحدی که می خواهیم آن را رهن یا اجاره کنیم، بررسی کرده و قیمت را جویا شویم. معمولا قیمت مرتبط با متراژ و تعداد خواب های واحد است. هر چه متراژ بیشتر باشد و امکانات استفاده شده در خانه بیشتر باشد قیمت بالاتر و هرچه این موارد کمتر باشد قیمت کمتر است.

برای اینکه درباره قیمت رهن و اجاره واحد های برج ونوس اطلاعات کامل را کسب کنید، می توانید به متخصصان و کارشناسان و مشاور املاک مشهد املاک مراجعه کرده و قیمت ها را از آن ها سوال کنید.

حداقل قیمت برای خرید ملک در برج ونوس چقدر می باشد؟

در این برج واحد هایی وجود دارند که از نظر شرایط و امکانات به گونه ای هستند که می توان قیمت کمتری را نسبت به بقیه واحد ها برای آن ها در نظر گرفت. به عنوان مثال ممکن است واحد تک خواب باشد و یا اینکه امکانات کمتری نسبت به بقیه داشته باشد.

با این حال برای اطلاع بیشتر درباره واحد های برج ونوس می توانید از مشاوران املاک منطقه یا کارشناسان مشهد املاک کمک بگیرید. گروه مشهد املاک در این زمینه نیز می توانند به بهترین شکل شما را یاری کنند.

حداکثر قیمت برای خرید ملک در این برج چقدر می باشد؟

حداکثر قیمت برای خرید ملک در این برج چقدر می باشد؟

همان طور که واحد هایی با قیمت پایین در این برج وجود دارد می توان واحد هایی را با قیمت بالا نیز پیدا کرد. ممکن است تعدادی از این واحد ها بازسازی یا نوسازی شده باشند و یا اینکه طراحی داخلی آن ها تغییر کرده باشد، در این حالت می توان قیمت بیشتری را برای آن ها در نظر گرفت.

هم چنین واحد هایی که سه خوابه و در طبقات بالا باشند نیز قیمت بیشتری را شامل می شوند. برای اطلاع از حداکثر قیمت واحد در برج ونوس نیز می توان از کارشناسان مشهد املاک کمک گرفت.

تعداد کل واحد های برج ونوس چقدر است؟

برج ونوس یکی از پر جمعیت ترین برج ها در مشهد است که تعداد 98 واحد برای آن در نظر گرفته شده است. البته ساختمان برج به گونه ای طراحی شده است تا افرادی که در این واحد ها زندگی می کنند بتوانند به راحتی و با آرامش خیال این کار را انجام دهند و این زیاد بودن جمعیت مشکلی را برای آن ها پیش نیاورد. شما می توانید برای اطلاع بیشتر از واحد های برج ونوس، تعداد و شرایط آن ها از کارشناسان مشهد املاک در این زمینه کمک بگیرید.

 حق شارژ ماهیانه در این برج چقدر می باشد؟

همان طور که می دانید یکی از مهم ترین نکاتی که برای زندگی آپارتمانی در نظر گرفته می شود، حق شارژ ساختمان است. هرچقدر یک ساختمان بزرگ تر و امکانات آن بیشتر باشند، پس حق شارژ بالاتری را باید برای آن در نظر گرفت. پس برای برجی مانند ونوس نیز حق شارژ بالایی محاسبه می شود. اگر می خواهید از این مبلغ اطلاعات کاملی را به دست آورید می توانید به مشاوران مشهد املاک مراجعه کرده و از آن ها درباره این مبلغ سوال کنید.

برج ونوس چند پارکینگ اختصاصی دارد؟

برج ونوس چند پارکینگ اختصاصی دارد؟

در طبقات پایین این برج و زیر زمین آن پارکینگ وجود دارد که برای هر واحد در نظر گرفته شده است. اما نکته مثبت این است که هر واحد می تواند یک پارکینگ مهمان هم داشته باشد. هم چنین خیابان های اطراف برج نیز به گونه ای است که می توان ماشین را در آن جا پارک کرد و بنابراین جای پارک خوبی دارد.

برج ونوس شامل چه امکاناتی می باشد؟

با اینکه برج ونوس جز ساختمان های بسیار لاکچری در مشهد نیست اما باز هم امکانات یک برج عالی را دارد. این برج دارای سونا، جکوزی، سالن بدنسازی، فضای بازی کودکان، خشکشویی، سالن اجتماعات، 3 آسانسور هوشمند و درب های ضد سرقت برای هر واحد است.

 چگونه برای خرید یا رهن و اجاره در برج ونوس اقدام کنیم؟

برای خرید خانه در مشهد در این برج یا رهن و اجاره در برج ونوس ابتدا باید اطلاعات خود را درباره این برج کامل کنیم و سپس به مشاوران املاک منطقه مراجعه کرده و درخواست خود را مطرح می کنیم. هم چنین می توان از طریق گروه مشاوران مشهد املاک نیز اقدام کرد و رهن و اجاره یا خرید را انجام داد.

سوالات متداول

پوشش دیوار های داخلی برج ونوس چیست؟

برای دیوارهای واحد های برج ونوس از رنگ و کاغذ دیواری استفاده شده است.

سیستم گرمایش این برج به چه صورت است؟

برای گرمایش برج ونوس از رادیاتور استفاده شده است.

آیا این برج واحد 3 خوابه دارد؟

برج ونوس دارای واحد های 1 خوابه تا 3 خوابه است.

3.5/5 - (6 امتیاز)

مژده بنکدار یزدی

نویسنده تخصصی و مشاور املاک در شهر مشهد هستم. از سال 1400 فعالیت خود را با سایت مشهد املاک آغاز کرده ام.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا