اطلاعات کاربردی

آدرس شهربازی کارالند به همراه بررسی اطلاعات در مورد نحوه خرید بلیط و امکانات

شهربازی کارالند از جمله مراکز تفریحی است که در شهر مشهد به تازگی بسیار مورد توجه و استقبال مردم قرار گرفته و به عنوان یکی از مراکز گردشگری و تفریحی این شهر خدمات متنوعی را به گردشگران و مراجعه کنندگان که کودکان و نوجوانان را شامل می شود، ارائه می دهد. از این رو توصیه می کنیم که با مراجعه به این مکان اوقات شاد و مرفهی را برای خود رقم بزنید و این گونه تمام بخش های این مکان را نیز ببینید و با حضور در این شهر تجربه خوبی را از این شهر بازی به دست آورید. به همین خاطر توصیه می کنیم تا انتهای مطلب همراه مشهد املاک باشید تا اطلاعات و جزئیات بیشتری از این شهر بازی در اختیارتان بگذاریم و شما را با شهربازی کارالند آشنا نماییم.

معرفی شهربازی کارالند

معرفی شهربازی کارالند

کارالند مشهد مکانی معرفی شده که به کودکان و نوجوانان فرصت داده که شغل ایده آل و مورد علاقه خود را امتحان کنند و خود را به جای افراد فعال در آن شغل و حرفه قرار دهند. این شرایط به ندرت در مکانی برای کودکان فراهم شده است. به همین خاطر است که کارالند به عنوان یکی از اماکن دیدنی و تفریحی شهر مشهد شناخته شده است. این شهر یکی از بهترین نمونه های کوچک از هر شغلی را در کارالند به معرض نمایش در آورده است. از این رو بسیاری از افراد کنجکاو به کسب اطلاعات از آن می باشند.

آدرس شهربازی کارالند را چگونه پیدا کنیم؟

در بالا توضیحاتی در اختیارتان گذاشتیم و برایتان شرح دادیم که در شهربازی کارالند مشاغل واقعی برای نوجوانان و کودکان به صورت بسیار خوبی شبیه‌ سازی شده است. از این رو حتماً می دانید که برای به اجرا در اوردن این مشاغل، شهر بازی کارالند باید مساحت و محیط بسیار وسیعی داشته باشد. شهر کارالند از مساحتی حدود ۸۰۰ متر مربع برخوردار می باشد. این شهر بسیار بزرگ است و ۲ طبقه از آن را برج آرمیتاژ به خود اختصاص داده است. برای پیدا کردن آدرس شهربازی کارالند می توانید نام آن را در مکان یاب جستجو نمایید و درباره آن اطلاعات بیشتری به دست آورید.

معروف ترین وسایل بازی این شهربازی کدامند؟

معروف ترین وسایل بازی این شهربازی کدامند؟

معروف ترین وسایل این شهر بازی را می توان به بخش های معروف و بزرگی از آن اشاره نماییم که به عنوان خانه باربی و اتاق پرستاری و پزشکی اشاره نماییم که تا کنون نوآوری های زیادی داشته اند و برای کسانی که کودکان و نوجوانان خود را در این اتاق ها و بخش ها می برند تا اوقات فراغت خود را در این مکان ها بگذرانند فرصت خوبی به شمار می رود تا این افراد بتوانند نکات خوبی را به فرزندانشان یاد دهند و با آموزش هایی که در این بخش ها به آن ها ارائه می شود، تجربه خوبی برای فرزندان خود رقم بزنند.

خانه باربی

خانه باربی یک آشپزخانه‌ بسیار کوچک و زیبایی می باشد که لوازم پخت‌ و‌پز و آماده سازی غذا در آن قرار گرفته است. این خانه با دکوری صورتی رنگ و وسایل فانتزی آماده شده که کاملا مورد علاقه دختر ها می باشد.

اتاق پزشک کارالند

پزشکی و دکتر شدن از کودکی شغل رویایی همه ما بوده است و می دانیم که کودکان زیادی آرزوی رسیدن به آن را دارند. به افراد زیادی هم اکنون معتقد اند که پر طرفدار ترین بخش برای کپدکان همین اتاق شناخته شده و شما می توانید کودک خود را در این اتاق ساعت ها سرگرم نمایید.

فروشگاه‌ کارالند

فروشگاه‌ کارالند

احتمالا شما نیز کودکی را نمی شناسید که در منزل برای خودش یک فروشگاه و مغازه راه ننداخته باشد. رؤیای مغازه‌ داری برای نوجوانان و کودکان چندان دور از دسترس نیست زیرا در شهر بازی کارلند کاملا این امکان فراهم شده است.

پمپ بنزین کارالند

احتمالا شما نیز در تصاویر و عکس های منتشر شده از این شهر بازی دیده اید که در این شهر تمام خیابان ها خط کشی شده اند و در شهر کارالند برای اینکه هر کدام از خیابان‌ ها واقعی‌ تر به نظر برسند، در قسمتی از آن یک پمپ‌ بنزین وجود دارد. کودکان در این قسمت لباس‌ های کارمندان فعال در پمپ‌ بنزین را می پوشند و به پرکردن باک های ماشین و خودرو ها می پردازند.

بانک کارالند

بانکداری شاید برای کودکان کمی جذاب به نظر آید و به اندازه آتش‌ نشان‌بودن و پلیس و دکتر بودن هیجان زیادی نداشته باشد اما در این قسمت با شغل و حرفه ای روبه‌ رو هستیم که فردی هیچ ارتباطی با آن نداشته و گزارش به آن نیفتاده باشد.

نانوایی و شیرینی‌پزی کارالند

نانوایی و شیرینی‌ پزی کارالند

کودکان و نوجوانان از طرفداران پر و پا قرص شیرینی اند و عاشق شیرینی و شکلات می باشند. از این رو این بچه ها باید راه خیابان و غرفه شیرینی‌ پزی و نانوایی شهربازی کارالند را در پیش بگیرند.

قیمت بلیط ورودی این شهربازی چقدر است؟

برای اینکه درباره بلیت ورودی این شهر اطلاعات بیشتری به دست آورید نیاز است که با شماره تلفن این مرکز تماس بگیرید و تمام سوالات خود را از اپراتور این مرکز بپرسید و درباره قیمت بلیت ورودی آن نیز اطلاعاتی را نیز به دست آورید.

آیا این شهربازی سرپوشیده است؟

به لطف شرایطی که در این مرکز تفریحی برای کودکان فراهم شده است فرصتی به وجود آمده که گشت و گذار و تفریح برای کودکان و نوجوانان به بهترین صورت انجام شود و همه بتوانند کودکان و نوجوانان خود را در این مکان برای ساعت ها نگاه دارند و نگرانی بابت امنیت و آسایش و آرامش و تفریح آنان نداشته باشند. از این رو چندان عجیب نیست که خانواده های مختلفی بخواهند که از این مکان و شهر بازی اطلاعات بیشتری به دست آورند تا نگرانی بابت آن نداشته باشند. کودکان در خیابان‌ های شهربازی کارالند می توانند به گشت و گذار بپردازند و تمامی کار های شهر را با اختیار و انتخاب خود بهانجام برسانند‌ زیرا در این شهر هیچ گونه دخالت و نظارتی از سوی خانواده کودکان و نوجوانان مشاهده نمی شود.

ساعت کاری شهربازی کارالند چگونه است؟

ساعت کاری شهربازی کارالند چگونه است؟

ساعت کاری این مجموعه تفریحی و سرگرمی از ساعت ۹ و نیم صبح تا ۱۰ و نیم شب می باشد و هر روزه و در روز های تعطیل نیز می توان در این مجموعه به فعالیت پرداخت و ساعات خوشی را در این مجموعه رقم زد. با توجه به میزان گستردگی مجموعه های تفریحی شاید در نظرتان این مجموعه مانند سایر مراکز تفریحی باشد اما باید بدانید که تفاوت های زیادی در این مجموعه وجود دارد که باید مورد توجه تان قرار بگیرد. از جمله این ویژگی ها و تمایز ها می توان به ایده های خلاقانه ای اشاره کرد که در این مجموعه پیاده شده و در هیچ کدام از مجموعه های دیگر وجود ندارد.

آیا برای استفاده از هر کدام از وسایل شهربازی کارالند نیاز به تهیه بلیط است؟

خوب است بدانید که پیش از مراجعه به این مرکز تفریحی نیازی نیست نگرانی بابت این داشته باشید که آیا نیاز است که برای مراجعه به این مرکز تفریحی، برای هر کدام از قسمت های آن یک بلیت جداگانه تهیه کرد؟ زیرا شما برای ورود به این مرکز در همان ابتدا نیاز به یک بلیت کلی دارید و بعد از آن دیگر نیاز نیست که برای هر قسمت یک بلیت جداگانه تهیه نمایید. از این رو شما در روزی که در این مجموعه حضور دارید می توانید در هر تعداد که خواستید در بخش های مختلف این شهر بازی به شرکت در بخش های مختلف آن بپردازید.

شهربازی کارالند چه روز هایی فعالیت دارد؟

شهربازی کارالند چه روز هایی فعالیت دارد؟

شهربازی کارالند از جمله شهر بازی در مشهد و بسیار مطرح این شهر است که با توجه به میزان خدماتی که به مردم ارائه داده بسیار مورد توجه قرار گرفته و محبوب واقع شده است. از این رو می توان این شهر بازی را بسیار شلوغ و پر بازدید دانست. حال خوب است بدانید که این شهر بازی در هر روز از هفته فعال است و در روز های تعطیل نیز برای ارائه خدمات به همه مردم و کودکان و نوجوانان آماده می باشد.

عکس های شهربازی کارالند را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های شهربازی کارالند را در کجا مشاهده کنیم؟

با جستجو نام این شهر بازی می توانید درباره قیمت بلیط کارالند مشهد و قسمت های مختلف آن اعم از بانک کارالند و قسمت پرستاری و پزشکی و نانوایی اطلاعات بیشتری به دست آورید و در این باره به جزئیات بیشتری نیز دست پیدا کنید. شهر بازی مشهد دارای نت برگ کارالند است که با در دست داشتن تخفیفان کارالند مشهد می توانید مبلغ کمتری برای حضور در این شهر بازی بپردازید. فیلم شهر مشاغل مشهد را می توانید در سایت های مختلف معتبر مشاهده کنید و همچنین تصاویر این مرکز تفریحی را نیز مشاهده نمایید تا درباره این مرکز دانسته های خود را بیشتر کنید.

سوالات متداول

شهربازی کارالند کجا است؟

شهربازی کارالند در شهر مشهد و استان خراسان رضوی ساخته و واقع شده است.

شهربازی کارالند چند اتاق دارد؟

شهربازی کارالند از اتاق های متعدد و زیادی ساخته و آماده شده است.

شهربازی کارالند برای کدام گروه سنی مناسب تر است؟

شهر بازی کارالند برای رنج سنی کودکان و نوجوانان مناسب می باشد.

ساعات کاری شهربازی کارالند چه ساعتی در شبانه‌ روز می باشد؟

ساعت کاری شهربازی کارالند از نه صبح تا ده و نیم شب می باشد.

3.7/5 - (6 امتیاز)

حوریه غلامی

مدت 7 سال است که به صورت تخصصی تولید محتوا املاک انجام می دهم و در حال حاضر در بخش دیجیتال مارکتینگ جهش و سایت مشهد املاک فعالیت دارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا