اطلاعات کاربردی

مجهزترین اپلیکیشن املاک تهران برای خرید، فروش و اجاره

امروزه بهترین راه برای پیدا کردن خانه و ملک مورد نظر استفاده از نرم افزار های هوشمند است. اپلیکیشن املاک تهران یکی از همین برنامه ها می باشد که با استفاده از آن می توان در زمان کوتاه تر و سریع تر ملک مورد نظر خود را پیدا کرد.

با استفاده از فیلتر های مورد نظر می توانید سریع تر به مورد دلخواه خود برسید. در طی چند دقیقه و انجام چند مرحله می توانید ملک خود را به بهترین مشاوره املاک بسپارید. با وارد کردن کد پستی مکان مورد نظر می توانید از حدود قیمت گذاری آن با خبر شوید. در ادامه با این اپلیکیشن های مفید و کاربردی بیشتر آشنا خواهیم شد پس با مشهد املاک همراه باشید تا در راستای بحث خرید خانه در مشهد نیز به این موضوع بپردازیم.

آیا برای املاک تهران اپلیکیشنی وجود دارد؟

آیا برای املاک تهران اپلیکیشنی وجود دارد؟

امروزه استارتاپ های زیادی به وجود آمده اند. استارتاپ هایی که به طور غیر مستقیم با ساخت و ساز و خرید و فروش املاک در ارتباط هستند رشد بیش تری داشته و چشم گیر تر بوده اند. این نرم افزار ها در طبقه نیازمندی ها قرار دارند. برخی از این استارتاپ ها در غالب نرم افزار به مردم خدمات ارائه می کند که مخصوص ویلا، کارگاه و مغازه و نظیر این ها هستند. بعضی دیگر نیز مخصوص خانه و مسکن هستند که به طور مستقل در یک طبقه بندی قرار می گیرد. اپلیکیشن املاک در تهران در نسخه ها و نام های متعددی وجود دارند.

نرم افزار دیوار

در این برنامه به راحتی می توان آگهی های خرید و فروش خود را ثبت کرد.

نرم افزار کیلید

این نرم افزار یکی از اپلیکیشن های مسکن می باشد. با جست و جو در آگهی های آن می توان خانه و زمین مورد نظر خود را پیدا کرد.

نرم افزار شیپور

این برنامه یکی دیگر از برنامه های خرید و فروش ملک است. این برنامه در بین مردم بسیار محبوب می باشد.

آیا اپلیکیشن های املاک تهران معتبر هستند؟

آیا اپلیکیشن های املاک تهران معتبر هستند؟

تعداد نرم افزار هایی که در این طبقه هستند بسیار است اما معتبر ترین و بهترین اپلیکیشن اجاره خانه نرم افزار دیوار، نرم افزار شیپور، برنامه کیلید، برنامه آلونک و آی هوم، نرم افزار اسکانو، دو دو تا، شابش و دلتا هستند. در چندین سال گذشته خرید و فروش املاک به صورت حضوری و سنتی انجام می شد چرا که تکنولوژی پیشرفت زیادی نکرده بود. اما امروزه اینترنت و گسترش برنامه های مسکن باعث شده است تا در کوتاه ترین زمان، مناسب ترین ملک با قیمت و متراژ مورد نظر پیدا شود.

هم اکنون بسیاری از بنگاه های املاک مانند بنگاه املاک مشهد برای خود وب سایت های مخصوصی را ایجاد کرده اند. با این روش در هر زمان و هر مکانی که حضور داشته باشید به راحتی می توان محله مورد نظر خود را انتخاب کرده و تصاویر آن ها را ببینید.

اگر قصد دارید ملک یا زمین خود را بفروشید، مسلما دیگر به سراغ روش های قدیمی مانند رفتن به چندین مشاور املاک و چاپ بر روی روزنامه نمی روید و با ثبت کردن آگهی فروش زمین خود آن هم به صورت رایگان میان بر زده و راه بهتر و پر سود تر را انتخاب می کنید.

در این زمانه که افراد مشغله های بسیار زیادی دارند دیگر نمی توان وقت زیادی برای انجام یک کار اختصاص داد و اپلیکیشن های مسکن بهترین راه برای انجام این امور هستند. نرم افزار کیلید، اپلیکیشن جستجوی ملک است که بسیار محبوب و شناخته شده است.

چگونه می توان اپلیکیشن املاک تهران را دانلود کرد؟

این اپلیکیشن ها را می توان توسط برنامه کافه بازار دانلود کرد. این برنامه ها در گوگل پلی نیز موجود می باشند. با نوشتن نام این نرم افزار ها در مرورگر های تلفن همراه خود نیز می توان آن ها را دانلود کرد. این برنامه ها ویژگی های زیادی دارند.

در این برنامه ها موقعیت جغرافیایی املاک مشخص است. دارای فیلتر های مختلف است که با کمک آن ها بهتر می توان ملک مورد نظر را پیدا کرد مانند تعداد اتاق خواب، متراژ، موقعیت مکانی، مبلغ رهن و اجاره و بسیاری از موارد دیگر. تمامی خبر های املاک در این برنامه ها منتشر می شود. اطلاعات و جزئیات بسیار خوبی از ملک ها در آن ها قرار دارد. امکان ثبت آگهی خرید و فروش برای کاربران مهیا می باشد.

تصاویر ملک ها را می توان در آن قرار داد. امکان ارسال پیام به متقاضیان وجود دارد. مدیر سایت های املاک می تواند به صورت نا محدود انواع آگهی ها را در این نرم افزار ها انتشار بدهد. در هر شهری این برنامه ها قابل اجرا هستند فقط کافی است شهر مورد نظر را انتخاب کنید.

مهم ترین ویژگی این برنامه ها این است که می توان آگهی خود را به صورت رایگان ثبت کرد. فایل یاب املاک به کاربران این امکان را می دهد که با سرچ مکان مورد نظر و طبق خواسته های خود آگهی های مربوطه را در کوتاه ترین زمان پیدا کنند.

آیا خرید و فروش ملک با استفاده از اپلیکیشن املاک تهران قانونی است؟

آیا خرید و فروش ملک با استفاده از اپلیکیشن املاک تهران قانونی است؟

بسیاری از مردم برای خرید خانه و زمین در دام شیادان و کلاه برداران می افتند و حاصل یک عمر تلاش خود را به راحتی از دست می دهند و ضرر های جبران ناپذیر و سگینی را به خود و خانواده های خود وارد می کنند. به طور کلی 4 عامل باعث این اتفاقات می شود.

اعتماد بیجا، طمع، عجله کردن و نا آگاهی از قوانین و مقررات از این عوامل هستند. این برنامه ها قانونی هستند اما در قبال کلاه برداری هیچ مسئولیتی را بر عهده نمی گیرند. متقاضیان باید بدانند که باید از اعتماد بیجا بپرهیزند. در این موارد حتی نمی توان به آشنایان هم اعتماد کرد. دلال ها عموما افراد چرب زبانی هستند که به واسطه دروغ و غلو کردن متقاضی را به وسوسه انداخته و باعث طمع کردن آن می شوند.

برای خرید هر ملکی بهتر است به دفتر خانه اسناد رسمی مراجعه کرد و پلاک ثبتی ملک مورد نظر را در اختیار آن ها قرار داد تا از وضعیت ملک مانند توفیقی بودن یا معامله با افراد دیگر و غیره با خبر شد. در صورت معامله باید حتما قبل از امضا قرارداد از اصل بودن مدارک فرد فروشنده یا وکیل آن اطمینان حاصل کرد و با اطمینان از همه این موارد قرارداد را امضا نمود.

حتما قرارداد های خود را در مکان هایی با کد رهگیری املاک و آژانس های املاکی که پروانه کسب دارند انجام دهید. اگر در انجام این مراحل دچار تردید شدید می توانید از چند وکیل که در این زمینه فعالیت دارند مشورت گیرید.

آیا امکان استعلام برای واحد های مجاز در اپلیکیشن املاک تهران وجود دارد؟

این نرم افزار ها فقط امکان ثبت آگهی را می دهد و برای انجام معاملات هیچ گونه وظیفه و مسئولیتی را به گردن ندارد. افرادی که در این برنامه ها به خرید و فروش می پردازند باید در ابتدای کار خود از فروشنده تقاضای استعلام کنند.

این استعلام ها برای این است که فرد متوجه شود که ملک حتما متعلق به فروشنده است یا به چندین نفر فروخته نشده است. استعلام به صورت حضوری و آنلاین انجام می شود. این استعلام ها از سازمان رسمی ثبت اسناد و املاک انجام می شود. فرمی در این سایت ها قرار دارد که با پر کردن آن ها می توانید از درست بودن اسناد مطمعن شد. در برخی از نرم افزار های مسکن، امکان محاسبه آنلاین قیمت ملک نیز وجود دارد.

آیا برای مشاوره املاک در تهران هم نرم افزاری وجود دارد؟

آیا برای مشاوره املاک در تهران هم نرم افزاری وجود دارد؟

بسیاری از نرم افزار هایی که در ابتدا نام بردیم قابلیت مشاوره دادن نیز دارند. بهتر است آن ها را دانلود کنید و در صورت پیدا کردن کیس مورد نظر خود می توان به مشاور املاک مربوطه پیام داد و سوالات خود را پرسید و با اطمینان کامل برای معامله حاضر شوید. سامانه بانک املاک شباهنگ تمامی اطلاعات املاک ها را در اختیار دارد.

نحوه استعلام از طریق نرم افزار اتحادیه املاک تهران چگونه می باشد؟

جهت ثبت قراردادها معاملات ملکی و قولنامه ای، جلوگیری از جرایم معاملاتی و ساماندهی امور مسکن می توان به اتحادیه املاک تهران مراجعه نمود. برای اطلاع دقیق از چگونگی استعلام از طریق نرم افزار ها به اینترنت مراجعه کرده و تمام مراحل آن را به دقت مطالعه نمایید و با اطمینان خاطر معاملات خود را انجام دهید. بهترین سایت فروش ملک دیوار و کیلید می باشد.

چگونه از طریق اپلیکیشن های املاک تهران می توانیم خانه پیدا کنیم؟

چگونه از طریق اپلیکیشن های املاک تهران می توانیم خانه پیدا کنیم؟

در این برنامه ها شهر خود را انتخاب کرده و با توجه به مبلغ و متراژ و دیگر موارد می توانید آگهی ها را تماشا کرده و در نهایت به شماره درج شده در آگهی پیام داده و یا تماس بگیرید. املاک تهران دیوار را سرچ کنید تا تمامی آگهی های املاک تهران برای شما باز شود.

آیا امکان درج آگهی برای فروش ملک در این نرم افزار ها امکان پذیر است؟

در تمامی نرم افزار های مسکن امکان درج آگهی های فروش وجود دارد. این آگهی ها در کوتاه ترین زمان ثبت می شوند.

آیا اپلیکیشن های املاک تهران فقط برای خرید و فروش خانه هستند؟

این اپلیکیشن ها علاوه بر خرید و فروش خانه، برای رهن و اجاره خانه و مغازه و ویلا و زمین و … نیز می باشند. تمامی امور مربوط به مسکن ها در این برنامه ها انجام می شود. بهترین سایت املاک تهران دو نبش نام دارد.

سوالات متداول

نام اپلیکیشن املاک تهران چیست؟

اپلیکیشن املاک تهران نام ها و نسخه های گوناگونی دارد. دیوار، دو نبش، کیلید از این دسته هستند.

اپلیکیشن املاک تهران چه ویژگی هایی دارد؟

از ویژگی های این نرم افزار می توان به این موارد اشاره کرد. در هر زمان و هر مکانی می توان ملک مورد نظر خود را پیدا کرد. برای پیدا کردن مورد مناسب نیاز به صرف زمان و هزینه زیادی نیست. به صورت آنلاین با دیدن تصاویر و ویدئو های آن می توان از آن بازدید کرد.

آیا اپلیکیشن املاک تهران با اینترنت کار می کند؟

تمامی نرم افزار های موجود برای مسکن با اینترنت به روز رسانی و متصل می شوند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

عاطفه اکرمی

دارای مدرک لیسانس شهرسازی از دانشگاه شریف و عضو بخش دیجیتال مارکتینگ جهش و نویسنده سایت بزرگ مشهد املاک هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا