راهنمای املاک مشهد

بررسی قیمت رهن و اجاره در برج مروارید گوهرشاد مشهد

شهر مشهد دومین کلان شهر بزرگ ایران بعد از تهران است که به دلیل وجود حرم مطهر امام رضا (ع) سالانه تعداد بسیار زیادی زائر و توریست وارد شهر می شوند. به همین دلیل نیاز به ایجاد برج های تجاری و مراکز خرید بسیار در این شهر حس می شد که این عمل در سال های اخیر به خوبی انجام شده است. یکی از این مراکز برج مروارید گوهرشاد است که در ادامه مطلب برج های مشهد بناست تا این مجمتع را بررسی کنیم و با آن بیشتر آشنا شویم.

برج مروارید گوهرشاد در کجا قرار دارد؟

برج مروارید گوهرشاد در کجا قرار دارد؟

یکی از برج ها و مجتمع های لوکس تجاری مشهد، مجتمع مروارید گوهرشاد است و همان طور که از نامش پیداست زمین آن از موقوفات بانو گوهرشاد است که مجتمع در آن ساخته شده است. اما مکان دقیق آن کجاست؟ حتما تا به حال نام بلوار جانباز را شنیده اید. بلواری که میدان آن یکی از بهترین مراکز خرید مشهد به نام پروما را در خود دارد و مرکز خرید پاژ، کیان سنتر ۱ و ۲ و رستوران های متعددی هم در آن قرار گرفته اند.

این مجتمع هم بین جانباز ۵ و ۷ واقع شده است تا مجموعه مراکز خرید این منطقه را با امکانات خود کامل کند و تجربه یک گشت و گذار عالی را برای زائران و مجاوران به ارمغان آورد. امکان دسترسی به این برج به دلیل قرار گرفتن آن در حاشیه بلوار بسیار راحت است.

می توان با تاکسی به سادگی به این برج رسید و هم چنین مسیر اتوبوسرانی نیز به این برج فراهم شده است. هم چنین اگر سوار به اتومبیل خود هستید می توان نام این برج را در اپلیکیشن های مسیریاب وارد کرد و به راحتی به آن رسید. پارکینگ هایی نیز برای کسانی که با ماشین به برج می آید وجود دارد که اگر ظرفیت تکمیل بود می توان از پارکینگ مجتمع های خرید دیگر مانند پاژ یا پروما استفاده کرد‌.

تعداد طبقات برج مروارید گوهرشاد چقدر است؟

برج مروارید گورشاد یکی از بزرگ ترین و بهترین مراکز تجاری در مشهد است که مساحت آن نزدیک به 3500 متر مربع است. این مرکز خرید 22 طبقه دارد و 105 واحد دارد و به گونه ای طراحی شده است که دسترسی به تمام این طبقات و واحد ها برای همه آسان باشد.

وجود طبقات بالا و واحد های زیاد در این برج باعث شده است تا نیاز بازید کننده از آن برطرف شود و انواع فروشگاه ها و مغازه های مورد نیاز عموم در آن قرار بگیرد. گروه کارشناسان و مشاور املاک مشهد املاک می توانند به شما درباره طبقات و مشخصات ساختمانی برج مروارید گوهرشاد اطلاعات کاملی را ارائه دهند پس با آن ها تماس بگیرید.

نوع کاربری برج مروارید گوهرشاد چگونه است؟

نوع کاربری برج مروارید گوهرشاد چگونه است؟

معمولا بیشتر برج های تجاری نه تنها در مشهد بلکه در تمام ایران یا حتی در دنیا به گونه ای ساخته می شوند تا واحد های اداری هم در آن ها قرار بگیرد. برج مروارید نیز به همین صورت است. از 105 واحدی که در بالا بیان کردیم تعدادی به صورت اداری ساخته شده اند تا شرکت ها و سازمان های مختلف بتوانند از این واحد ها برای خود استفاده کنند.

معمولا متراژ نوع اداری با نوع تجاری واحد ها متفاوت است و گاهی ممکن است نقشه آن ها هم با هم تفاوت داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر درباره واحد های تجاری و ادای برج مروارید گوهرشاد می توانید از کارشناسان مشهد املاک در این زمینه کمک بگیرید و اطلاعات خود را به روز کنید.

این ساختمان در چه سالی ساخته شد؟

از تاریخ دقیق شروع پروژه ساخت این برج اطلاعات دقیقی در دسترس نیست. اما به نظر می رسد در اواسط دهه 90 هجری شمسی ساخت این بنا آغاز شده باشد و تا 3 سال بعد هم ادامه پیدا کرد. معمولا ساختمان هایی به این صورت پیمانکاران قدرتمندی دارند که کار ساخت برج را به سرعت تمام می کنند تا افراد بتوانند هم از واحد های تجاری و اداری آن استفاده کنند و هم مردم از امکاناتی که در برج وجود دارد بهره ببرند. اگر قصد دارید از زمان دقیق ساخت این برج اطلاع پیدا کنید می توانید به نگهبانی این برج مراجعه کرده و اطلاعات دقیق را از آن ها بپرسید.

تصاویر برج مروارید گوهرشاد را در کجا مشاهده کنیم؟

تصاویر برج مروارید گوهرشاد را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن تصاویر برج مروارید گوهرشاد فقط کافی است تا به اینترنت مراجعه کنید. برای این کار نام برج را در قسمت تصاویر گوگل بنویسید و سپس در صفحه نتایج آن می توان تمامی عکس های موجود از این برج را در اینترنت تماشا کرد. هم چنین کانال های تلگرامی اطلاع رسانی نیز در این زمینه وجود دارند که عکس هایی را از برج های مشهد به اشتراک می گذارند. می توان از این کانال ها نیز کمک گرفت.

قیمت رهن و اجاره ملک در این ساختمان  چقدر است؟

قیمت رهن و اجاره در مشهد در ملک و واحد ها در این برج متفاوت است و به شرایط مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال متراژ واحد ها، نوع تجاری یا اداری و یا نحوه قرار گرفتن واحد ها در برج می تواند بر قیمت آن تاثیر بگذارد. اما برای اینکه بتوانید به صورت دقیق از این قیمت ها با خبر شوید باید از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید که کارشناسان مشهد املاک می توانند شما را در این امر یاری کرده و جدید ترین و به روز ترین اطلاعات را در اختیار شما بگذارند.

حداقل قیمت برای خرید ملک در برج مروارید گوهرشاد چقدر می باشد؟

حداقل قیمت برای خرید ملک در برج مروارید گوهرشاد چقدر می باشد؟

همان طور که در این برج واحد هایی برای رهن و اجاره وجود دارند می توان برای خرید خانه در مشهد در این واحد ها هم اقدام کرد. حداقل قیمت خرید نیز مانند اجاره به عوامل مختلفی بستگی دارد و شاید متراژ کم واحد و یا نحوه قرار گیری آن در برج بتواند قیمت کمتری را داشته باشد. برای پیدا کردن یک واحد مناسب در برج مروارید با حداقل قیمت نیز می توانید از کارشناسان مشهد املاک کمک گرفته و خرید خود را انجام دهید.

حداکثر قیمت برای خرید ملک در این برج چقدر می باشد؟

در این برج واحد هایی با قیمت بالاتر نیز وجود دارد که معمولا شرایط بهتری نسبت به بقیه را دارند و یا اینکه متراژ بالاتر داشته و موقعیت مکانی مناسب تری دارند. برای اطلاع از حداکثر قیمت ملک در این برج نیز می توانید از مشاوران آگاه مشهد املاک در این زمینه کمک بگیرید.

تعداد کل واحد های برج مروارید گوهرشاد چقدر است؟

همان طور که در بالا بیان کردیم، حداکثر تعداد واحد های این برج 105 عدد است که در این بین هم می توان واحد های تجاری و هم اداری را پیدا کرد. هم چنین می توان با گشت زدن در این مجتمع مشخصات این واحد ها را تماشا کرد و با آن ها بیشتر آشنا شد.

 حق شارژ ماهیانه در این برج چقدر می باشد؟

معمولا هر برج چه تجاری- اداری و چه مسکونی حق شارژ ماهیانه ای دارد که توسط ساکنین آن چه اجاره نشین و چه مالک باید پرداخت شود. برج مروارید گوهرشاد نیز به همین صورت است. معمولا شارژ ساختمان برای نظافت برج، بازسازی و تعمیرات و مواردی است که به صورت اشتراکی بین ساکنین استفاده می شود.

شما می توانید برای اطلاع از حق شارژ ماهیانه در این برج از مشاوران مشهد املاک کمک بگیرید. این متخصصان می تواند هزینه ها را محاسبه کرده و مقدار واقعی حق شارژ را برای شما بیان کنند.

برج مروارید گوهرشاد چند پارکینگ اختصاصی دارد؟

اطلاعاتی درباره پارکینگ های این برج ثبت نشده است و به نظر می رسد خود مجتمع به صورت اختصاصی پارکینگ ندارد و از خیابان های اطراف آن می توان به جای پارکینگ استفاده کرد. البته همان طور که در بالا گفتیم مراکز خرید که در اطراف آن وجود دارند همگی دارای پارکینگ بوده و می توان از آن ها استفاده کرد.

برج مروارید گوهرشاد شامل چه امکاناتی می باشد؟

برج مروارید گوهرشاد شامل چه امکاناتی می باشد؟

در واقع برج مروارید گوهرشاد به صورتی طراحی شده است که امکانات آن مناسب کودکان و نوجوانان باشد. این بدان معناست که در این برج شهربازی و شهر مشاغل برای کودکان وجود دارد که در آن می توانند حرفه های زیادی را تجربه کنند که برای چند ساعت بازی هیجان انگیز و آموزنده بسیار مفید است.

هم چنین اولین ترامپولین پارک ایران به نام هلیوم پارک در طبقه های چهارم و پنجم این برج واقع شده است که بازی در آن برای نوجوانان و حتی بزرگسالان لحظاتی مفرح را فراهم می کند. می توان فروشگاه ها و چندین مغازه سیسمونی و مربوط به کودکان را هم در این مجتمع پیدا کرد.

این برج دارای آسانسور، هایپر مارکت، پله برقی نماز خانه و رستوران است. حتی برند های معروف خارجی نیز در این مجتمع شعبه ای را به خود اختصاص داده اند.

 چگونه برای خرید یا رهن و اجاره در برج مروارید گوهرشاد اقدام کنیم؟

برای خرید واحد یا رهن و اجاره آن به راحتی می توان به دفتر این برج مراجعه کرد و از مسئول خرید و فروش سوال پرسید. البته برای اجاره واحد بهتر است به مشاوران املاک منطقه یا مشاوران املاک سراسری معتبر مراجعه کرد و شرایط را از آن ها پرسید و کمک خواست.

بهتر است قبل از صحبت با دفتر برج از قیمت ها با خبر شد و برای این کار می توان از کارشناسان مشهد املاک در این زمینه کمک گرفت و بهترین خرید و یا رهن و اجاره را در این برج انجام داد.

سوالات متداول

آیا برج مروارید گوهرشاد باشگاه بدنسازی دارد؟

باشگاه بدنسازی مروارید گوهرشاد مشهد نیز در این برج وجود دارد که می توانید از کارشناسان مشهد املاک اطلاعات کامل درباره آن را دریافت کنید.

ادرس پاساژ مروارید مشهد را چطور پیدا کنیم؟

اگر برای اولین بار به برج مروارید گوهرشاد می توانید آدرس آن را به راحتی از روی نقشه پیدا کنید.

آیا مجتمع تجاری مروارید برای خرید لباس زنانه مناسب است؟

همان طور که در متن گفتیم برج مروارید گوهرشاد دارای چند فروشگاه معتبر خارجی در زمینه لباس است.

4.9/5 - (40 امتیاز)

مژده بنکدار یزدی

نویسنده تخصصی و مشاور املاک در شهر مشهد هستم. از سال 1400 فعالیت خود را با سایت مشهد املاک آغاز کرده ام.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا