راهنمای املاک مشهد

پیش فروش ساختمان های مشهد با بهترین شرایط در سال جدید

پیش فروش ساختمان های مشهد امروزه تیتر خبر گذاری های متعدد است و در مشهد خانه های زیادی پیش فروش می شوند که این خانه ها فقط دور چین آن ها ساخته شده است و باقی ساخت ساز با پول کسی است که خانه را می خرد ساخته می شود. در ادامه بحث همراه مشهد املاک باشید تا در راستای بحث خرید خانه در مشهد بدین موضوع نیز بپردازیم.

پیش فروش ساختمان های مشهد چگونه ممکن می شود؟

پیش فروش ساختمان های مشهد چگونه ممکن می شود؟

شما دوستان عزیز برای پیش خرید ساختمان های شهر مشهد می توانید با مراجعه به بنگاه املاک مشهد یا سایت هایی که در آن فروشنده ها ساختمان های خود را به نمایش میگذارند و یا اپلیکیشن معروف دیوار مشهد که امروزه در آن بسیار خرید و فروش های زیادی انجام میشود مراجعه کنید. پیش فروش خانه ها بیشتر در منطقه های قاسم آباد، الهیه، امامت و سرافرازان است است چون در این مناطق دسترسی بیشتری به پاساژها، مراکز درمانی و مناطق تفریحی وجود دارد به همین دلیل این خانه ها بیشتر پیش فروش می شوند و خواهان بیشتری دارند. امروزه پیش فروش آپارتمان در مشهد قاسم آباد طرفدار های زیادی دارد ولی باید خیلی مراقب بود که از شخص مورد اعتمادی خانه ها را پیش خرید کرد زیرا ما پرونده های بسیار زیادی در در دادگاه ها داریم که طرف پول خانه را داده است ولی خانه به او تحویل نداده اند.

در اندکی بالاتر به مناطقی اشاره شد که بدین جهت برای کسب اطلاعات بیشتر راجب این مناطق پیشنهاد می کنیم تا مقالات زیر را مطالعه کنید:

بیشترین فروش در دو ماه گذشته چقدر بوده است؟

ولی بیشترین پیش فروشی که حدود دو ماه پیش داشتیم پیش فروش آپارتمان در مشهد سرافرازان بود که دلیل این طرفداری زیاد مردم این است که در اطراف این منطقه درمانگاه، پاساژ و پارک های زیادی وجود دارد. ناگفته نماند که پیش فروش آپارتمان در امامت مشهد نیز خیلی خواهان داشته است و دلیل اینکه این خانه ها در امامت بسیار فروش می‌رود بیشتر به خاطر کلاس این منطقه و در کل همسایه هایی که دارد و فضایی که دارد است منطقه امامت در کل منطقه باکلاس و پولدار نشین است. شما می توانید با سرچ خرید آپارتمان امامت مشهد در املاک دیوار خانه های بسیار خوبی در اینترنت پیدا کنید.

آگهی پیش فروش ساختمان های مشهد

در اپلیکیشن های معروف مثل دیوار و شیپور آگهی های پیش فروش ساختمان های مشهد وجود دارد که شما می توانید با سرچ منطقه ای که مد نظر شماست به این آگهی ها دسترسی پیدا کنید. پیش فروش آپارتمان ها در مشهد نزدیک حرم خیلی کم است زیرا در این منطقه بیشتر زمین های موجود ساخته شدند و زمین خالی دیگر وجود ندارد که بتوان ساختمان یا آپارتمان هایی را پیش فروش کرد.

شرایط پیش فروش ساختمان های مشهد چیست؟

پیش فروش ساختمان در مشهد شرایط زیادی دارد یکی از این شرایط این که باید در چین خانه ها کامل ساخته شده باشد و نقشه خانه توسط مهندس های معماری تهیه شده باشد و فقط اجزای داخلی ساختمان بماند که پول این کارها را خریدار ها می دهند. پیش فروش خانه ها در مشهد بسیار گران قیمت است و شما برای خرید یک خانه در یک محل مناسب حداقل باید ۱ تا ۲ میلیارد پول داشته باشید مگر اینکه کسی که دارد خانه را پیش فروش می کند پول لازم باشد و در این صورت با تیتر فروش فوری آپارتمان در مشهد ساختمان آپارتمان خود را به پیش فروش می گذارد و شما باید خیلی خوش شانس باشید که این آپارتمان ها نصیب شما شود.

پیش فروش ساختمان در مناطق مختلف مشهد؟

پیش فروش ساختمان در مناطق مختلف مشهد

پیش فروش خانه ها در مناطق مختلف مشهد است از مناطق پایین مشهد گرفته تا مناطق بسیار باکلاس و گران قیمت مشهد که این پیش فروش ها بستگی به نوع منطقه دارد. برای مثال اگر کسی بخواهد آپارتمانی را در قاسم‌ آباد پیش خرید کند قیمت آن فرق می کند با کسی که بخواد آپارتمانی را در امامت یا الهی پیش خرید کنند مناطقی مثل امامت یا الهیه برای اینکه در وسط شهر هستند و به تمامی مکان ها دسترسی دارند گران قیمت تر هستند. ولی در بعضی از موارد فروش آپارتمان شرایطی در مشهد نیز وجود دارد که پرداخت این خانه ها به صورت اقساطی بوده و یا به صورت وام پرداخت می شود. که چون می توانید با سرچ خرید آپارتمان وام دار در مشهد دیوار به تمامی این خانه ها دسترسی پیدا کنید و بهترین خانه را انتخاب کنید.

پیش فروش ساختمان های نزدیک حرم در مشهد ؟

پیش فروش ساختمان های نزدیک حرم در مشهد

ساختمان ها و خانه در مشهد نزدیک حرم قیمت های بسیار نجومی دارد زیرا در وسط شهر است و به حرم امام رضا نزدیک است کمتر کسی در آنجا خانه می خرد یا اجاره می کند زیرا بسیار شلوغ و بسیار پر سر و صداست. ولی کسانی که علاقه خاصی به زیارت حرم مطهر دارند در آنجا خانه هایی را پیش خرید می کنند. در نزدیک حرم پیش فروش بنیاد مسکن مشهد طراحی شده است یعنی سازمان مسکن خانه هایی را برای افرادی که دارایی خوبی ندارند تامین می‌کند که پرداخت هزینه این خانه ها به صورت وام و اقساطی است. کسانی که به دنبال خرید خانه ارزان در مشهد دیوار هستند بهتر است که سمت مناطق نزدیک حرم نروند چون در آنجا قیمت پایین اصلا وجود ندارد. در نزدیکی حرم بیشتر مغازه و هتل ها وجود دارند زیرا زائرانی که برای زیارت حرم می آیند بیشتر برای خرید و ضیافت آمده‌اند.

آیا برای پیش فروش ساختمان های مشهد می توان وام دریافت کرد؟

بعضی ساختمان های مشهد را برای پیش‌ خرید می توان با وام دریافت کرد یعنی بانک هایی وجود دارند که خانه هایی را به صورت وام و اقساطی در اختیار مردم قرار می دهند که برای تهیه این خانه ها باید شما ضامن های معتبری داشته باشید و ناگفته نماند که باید حدود ۷۰ درصد هزینه ساختمان را به صورت نقدی پرداخت کنید و باقی هزینه را به صورت وام یا اقساطی بپردازید. بعضی از خانه ها نیز در قرعه کشی می شوند و شما باید نام نویسی کنید و منتظر باشید که این خانه ها به اسم شما در بیایند. باید خیلی خوش شانس باشید که اسم شما در این قرعه کشی انتخاب شود. اکثر خانه های وام دار خیلی کوچک و تنگ تاریک هستند این آپارتمان ها حیاط ندارند و برای خانواده های سر تا چهار نفر مناسب هستند.

پیش فروش ساختمان های اداری مشهد ؟

پیش فروش ساختمان های اداری مشهد

ساختمان های اداری نیز در مشهد وجود دارند که پیش فروش می‌شود این ساختمان ها حدود ۱۰۰ متر زیربنا دارند و برای اداره های بزرگ استفاده می شود ساختمان ها در مناطق الهیه و قاسم آباد و سرافراز آن است و پیش خرید این ساختمان‌ها کار بسیار آسانی نیست یعنی شما باید جواز کسب یا مدرکی داشته باشید که بتوانید این ساختمان‌های اداری را پیش خرید کنید. پیش فروش آپارتمان در الهیه مشهد بسیار برای ساختمان های اداری مناسب است و شما میتوانید این ساختمان ها را پیش خرید کنید البته توجه داشته باشید که حتما این ساختمان ها باید تجاری و اداری باشد که شما بتوانید در آنجا دفتر شغلی خود را باز کنید. اگر در یک ساختمان عمومی و آپارتمانی که مردم در آن زندگی می کنند دفتر تجاری باز کنید شما دچار تخلف شده اید و قانون با شما برخورد می کند.

زمان تحویل ساختمان های پیش فروش در مشهد چه زمانی است؟

مدت زمانی که ساختمان پیش فروش شده را به شما تحویل می دهند و بستگی به مدیر ساختمان دارد اگر شما هزینه را کامل تحویل داده باشید و مدیر ساختمان به شما ساختمان را دیر تحویل دهد شما میتوانید از او شکایت کنید. مورد های زیادی در تحویل ساختمان ها دخیل هستند یعنی ممکن است که هزینه سیمان، گنج، آجر و باقی وسایل بنایی افزایش یابد در این صورت مدیر ساختمان دیگر نمی تواند با هزینه قبلی که شما پرداخت کرده اید به شما ساختمانی آپارتمانی را تحویل دهد. جالب است بدانید که امروز افرادی به دنبال خرید خانه در مشهد تا ۲۰۰ میلیون هستند باید گفت که به هیچ وجه نمی توان با ۲۰۰ میلیون خانه را خرید و شما می توانید خانه را رهن کنید.

فروش این خانه ها به چه صورت است؟

پیش فروش ساختمان ها در مشهد کار بسیار آسانی نیست زیرا شما داری تمام اندوخته و تمام سرمایه خود را در اختیار کسی می گذارید تا برای شما خانه را درست کند که ممکن است این خانه به دست شما برسد یا نرسد پس بهتر است که قبل از اینکه این کار را بکنید مشاوره انجام دهید دفاتری وجود دارند که راجع به پیش خرید یا پیش فروش خانه ها می توانند به شما مشورت های بسیار خوب بدهند. اگر شما با این دفاتر مشورت کنید شاید بتوان رویای خرید خانه در مشهد تا ۳۰۰ میلیون را به واقعیت تبدیل کنید و در مناطقی از مشهد که منطقه ای بسیار لول پایین است خانه هایی را رهن یا اجاره کنید.

بهترین مناطق مشهد برای پیش فروش ساختمان کدامند؟

بهترین مناطق مشهد برای پیش فروش مناطق امامت، وکیل آباد، هاشمیه و هفت تیر هستند این مناطق از لحاظ دسترسی به مکان های بیشتر و لول کلاس بسیار عالی هستند و شما می توانید در آنجا زندگی بسیار خوب و آرامی داشته باشید.

سوالات متداول

پیش فروش خانه در مشهد به صورت وام انجام می شود؟

در مشهد خانه های وجود دارد که به صورت وام دار و اقساطی پیش فروش می شوند.

در کدام از مناطق مشهد پیش فروش خانه ها ارزان تر است؟

در بعضی از مناطق مشهد منطقه پایین شهر پیش فروش خانه ها ارزان است.

کدام منطقه برای زندگی در مشهد مناسب است؟

مناطقی مثل امامت، وکیل آباد، هاشمیه و هفت تیر برای زندگی مناسب هستند.

بنیاد مسکن در کدام مناطق خانه هایی را پیش فروش می کند؟

در مناطق قاسم آباد و حجاب بنیاد مسکن خانه هایی را به پیش فروش گذاشته است.

3.2/5 - (4 امتیاز)

حوریه غلامی

مدت 7 سال است که به صورت تخصصی تولید محتوا املاک انجام می دهم و در حال حاضر در بخش دیجیتال مارکتینگ جهش و سایت مشهد املاک فعالیت دارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا