راهنمای املاک مشهد

خرید برج مسکونی آرمیتاژ هاشمیه مشهد به همراه بررسی شرایط رهن و اجاره

در گذشته زمانی که افراد به دنبال خانه در مشهد بودند، انتخاب‌ هایشان فقط بین خانه های ویلایی و حتی بهترین خانه ویلایی در مشهد محدود بود. البته این روز ها حتما شما هم از این برج‌ ها و آپارتمان‌ های مختلف در مشهد حیرت‌زده شده اید. امروزه در این شهر می توانید برج ها و ساختمان های بلند متعددی را مشاهده کنید که یکی از معروف ترین برج های مشهد برج مسکونی آرمیتاژ هاشمیه است.

برج مسکونی آرمیتاژ هاشمیه در کجا قرار دارد؟

برج مسکونی آرمیتاژ هاشمیه در کجا قرار دارد؟

ساخت برج‌ های لوکس در شهری مانند مشهد به دلایل زیادی صورت می گیرد. با تغییر شرایط زندگی و تمایل افراد برای سکونت در آپارتمان ها و ساختمان های بلند و هم چنین افزایش جمعیت این روز ها شاهد ساخت برج های متعددی در شهر مشهد هستیم.

حال این موضوع را هم باید افزود که یکی از بلند ترین و لوکس ترین برج های مشهد در لاکچری ترین محله های مشهد که از شهرت زیادی هم برخوردار است برج مسکونی آرمیتاژ هاشمیه می باشد. اگر ساکن مشهد هستید، قطعا تا به اکنون نام این برج معروف را شنیده اید.

حال این موضوع را هم باید افزود که همان‌ طور که از نام این برج مشخص است در هاشمیه قرار گرفته است و از آن جایی که یکی از ساختمان‌ های بلند است و به همین دلیل در هاشمیه به راحتی می توانید این برج را مشاهده کنید.

تعداد طبقات برج مسکونی آرمیتاژ هاشمیه چقدر است؟

برج لاکچری مسکونی آرميتاژ مشهد اولین ساختمان بلندی در این شهر است که از سازه ترکیبی بهره می برد. اسکلت این برج در طبقات پایین بتن و در طبقات بالاتر از جنس فولاد است. بهتر است که بدانید این نوع اسکلت به دلیل سبک بودن در معماری و ساختمان سازی امروز دنیا امری رایج است. این برج دارای 16 طبقه است و اگر در خیابان هاشیمه قدم بزنید حتما خواهید دید که این برج یک سر و گردن از تمامی ساختمان‌ های دیگر بلند‌تر است.

نوع کاربری برج مسکونی آرمیتاژ هاشمیه چگونه است؟

نوع کاربری برج مسکونی آرمیتاژ هاشمیه چگونه است؟

برج آرمیتاژ هاشمیه در زمره لوکس ترین و پیشرفته ترین ساختمان های مسکونی مشهد به شمار می رود و حتی خیلی از افراد از این برج به عنوان بهترین برج مسکونی مشهد یاد می کنند. این برج از آخرین تکنولوژی های روز دنیا بهره می برد و طراحی ساختمان به نحوی بوده است که در مصرف انرژی کاملا بهینه باشد.

آرمیتاژ یک ساختمان فوق لاکچری و مجهز است که در بهترین منطقه خرید خانه در مشهد قرار دارد و با توجه به نیاز منطقه به ساختمان لاکچری طراحی و در کنار سایر ساختمان های لوکس این منطقه سر برافراشته است.

این ساختمان در چه سالی ساخته شد؟

برج آرمیتاژ هاشیمه این روز ها به یکی از شناخته شده ترین و لوکس ترین برج های مسکونی مشهد تبدیل شده است که دارای امکانات متعددی نیز می باشد. حال جالب است که بدانید این برج لوکس در اوایل دهه نود ساخته شده است. معماری این برج با بهره‌گیری از تکنولوژیی ساخته شده است و این روز ها در لیست یکی از بهترین برج های مسکونی مشهد قرار گرفته است.

تصاویر برج مسکونی آرمیتاژ هاشمیه را در کجا مشاهده کنیم؟

از آن جایی که برج مسکونی آرمیتاژ زبانزد عام و خاص شده است. به همین دلیل برخی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده عکس های این برج به ویژه عکس های نمای داخلی این برج بپردازند. در این باره باید بگوییم که اگر به صفحه اینستاگرام رسمی برج آرمیتاژ هاشمیه مراجعه کنید، می‌ توانید عکس های متعددی از این برج را از نمای بیرون و به ویژه نمای داخل آن با کیفیت بسیار بالا مشاهده کنید.

هم چنین ناگفته نماند که علاوه بر اینستاگرام اگر به گوگل مراجعه کنید و نام این برج لوکس را جستجو کنید نیز با نتایج جالبی رو به رو خواهید شد و عکس های متعددی از این برج برای شما نمایش خواهد یافت. هم چنین در گوگل علاوه برعکس می توانید اطلاعاتی در رابطه با این که مالک برج آرمیتاژ مشهد چه کسی است و یا اطلاعاتی در رابطه با دفتر فروش برج آرمیتاژ مشهد، برج آرمیتاژ مشهد هفت تیر، برج آرمیتاژ تهران که هم نام برج آرمیتاژ مشهد است و یا حتی مشخصات برج مسکونی مشهد بدست آورید.

قیمت رهن و اجاره ملک در این ساختمان چقدر است؟

قیمت رهن و اجاره ملک در این ساختمان چقدر است؟

این برج مسکونی یکی از برج های معروف مشهد است که برخی از مردم مشهد در یکی از واحد های این برج ساکن هستند. حال از آن جایی که این برج بسیار لوکس و لاکچری است و در یکی از بهترین مناطق مشهد قرار گرفته است و به همین دلیل افراد زیادی تمایل دارند تا در یکی از واحد ها این برج ساکن شوند و از این رو سوالی که برای اکثر آن ها به وجود می آید این است که قیمت رهن و اجاره ملک در این برج چقدر است؟

بهتر است که بدانید قیمت رهن و اجاره در مشهد در هر واحد این برج با توجه به این که واحد چند متر است و طبقه ای که واحد در آن قرار دارد متفاوت است. با این حال پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاع دقیق از قیمت رهن و اجاره ملک در برج آرمیتاژ با مشاوران مشهد املاک تماس بگیرید.

حداقل قیمت برای خرید ملک در برج مسکونی آرمیتاژ هاشمیه چقدر می باشد؟

مهم است که بدانید تعیین حداقل قیمت خرید یک واحد در این برج به برخی از عوامل مانند این که واحد چند متر است و در کدام طبقه قرار دارد و مهم تر از همه امکانات آن بستگی دارد. به همین دلیل توصیه می کنیم برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید خانه در مشهد در این برج با متخصصان و کارشناسان مشهد املاک تماس بگیرید.

حداکثر قیمت برای خرید ملک در این برج چقدر می باشد؟

نرخ قیمت در برج آرمیتاژ هاشمیه مشهد و حداکثر قیمت آن بستگی به برخی از عوامل مانند طبقه و امکانات آن دارد. با این حال برای اطلاع از حداکثر قیمت واحد های این برج لوکس می‌ توانید با مشاوران مشهد املاک تماس بگیرید تا به این گونه از حداکثر قیمت‌ ها مطلع شوید.

تعداد کل واحد های برج مسکونی آرمیتاژ هاشمیه چقدر است؟

تعداد کل واحد های برج مسکونی آرمیتاژ هاشمیه چقدر است؟

آرمیتاژ هاشمیه یکی از برج های لوکس مشهد است و ساختمانی 16 طبقه با معماری باشکوه و نمایی بی نظیر است که در خیابان هاشمیه مشهد هر فردی را به دلیل نمای جذابش میخکوب خواهد کرد. حال در مورد تعداد واحد های این برج مسکونی بهتر است که بدانید این برج 35 واحد دارد. هم چنین باید افزود که زیربنای این ساختمان 11000 مترمربع است.

حق شارژ ماهیانه در این برج چقدر می باشد؟

تمام برج های مسکونی دارای هزینه هایی هستند. حال شارژ ساختمان هزینه‎ ای است که باید ساکنین آن پرداخت کنند. البته ناگفته نماند که میزان شارژ و هزینه های برج آرمیتاژ به برخی از عوامل مانند امکانات آن بستگی دارد. حال این موضوع را هم باید افزود زمانی که به خرید و یا اجاره یک واحد در این ساختمان بلند بپردازید، مدیریت برج آرمیتاژ در رابطه با حق شارژ ماهیانه به شما توضیح خواهد داد.

برج مسکونی آرمیتاژ هاشمیه چند پارکینگ اختصاصی دارد؟

آرمیتاژ هاشمیه یکی از برج های مسکونی است که امکانات بسیار زیادی دارد و در بهترین منطقه مشهد قرار دارد. حال جالب است که بدانید در ساخت پارکینگ‌ های این برج مسکونی از بهترین امکانات و مصالح روز دنیا استفاده شده است و دارای پارکینگ اختصاصی می باشد و در این پارکینگ امکاناتی ویژه ای برای ساکنین در نظر گرفته شده است.

برج مسکونی آرمیتاژ هاشمیه شامل چه امکاناتی می باشد؟

برج مسکونی آرمیتاژ هاشمیه شامل چه امکاناتی می باشد؟

این ساختمان لاکچری مجهز به دو ورودی مجزا بوده و از امکانات آن می توان به: لابی بیزینس، لابی لاکچری، کافی شاپ، بیلیارد، سونا و جکوزی، سالن بدنسازی و … اشاره کرد. این امکانات سبب منحصر به فرد شدن این ساختمان لوکس شده است. طراحی داخلی و دکوراسیون برج آرمیتاژ از یک طرح خوب بهره می برد که با یک اجرای بی نظیر و هوشمند همراه شده است.

چگونه برای خرید یا رهن و اجاره در برج مسکونی آرمیتاژ هاشمیه اقدام کنیم؟

این روز ها خیلی از افراد تمایل دارند تا ساکن یکی از واحد های این برج لوکس و مجهز شوند. به همین دلیل سوالی که برای اکثر آن ها به وجود می‌ آید، این است که چگونه می توانند به خرید و یا رهن و اجاره در برج آرمیتاژ اقدام کنند؟ در این باره باید بگوییم که برای اقدام به خرید و یا رهن و اجاره در برج آرمیتاژ کافیست تا با افراد متخصص و کارشناسان که در زمینه خرید و فروش و یا رهن و اجاره املاک فعالیت می‌کنند مشورت نمایید.

به همین دلیل پیشنهاد می کنیم تا با شماره ای که در سایت مشهد املاک قرار داده شده است تماس بگیرید تا مشاور املاک ما در این زمینه به شما دوستان عزیز کمک کند.

سوالات متداول

برج مسکونی آرمیتاژ هاشمیه دارای چند طبقه است؟

این برج لاکچری در مشهد دارای 16 طبقه است.

چگونه می توان به خرید یک واحد در برج مسکونی آرمیتاژ هاشمیه پرداخت؟

اگر تمایل به خرید یک واحد در این برج مسکونی را دارید، پیشنهاد می کنیم تا با شماره ای که در سایت مشهد املاک قرار داده شده است تماس بگیرید.

افراد چگونه می توانند به مشاهده عکس های این برج بپردازند؟

برای مشاهده عکس های برج مسکونی آرمیتاژ هاشمیه کافیست تا به گوگل مراجعه نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)

باران شهرکی

از سال 1400 به گروه مشهد املاک پیوستم و در تلاشم مقالات جدید و بروز را در حوزه املاک شهر مشهد در اختیار شما قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا